Wyślij e-maila do 5 Plusa
Czekamy na Twoją opinię.

Przystąp do programu 5 Plus

Szanowni Państwo,


Dnia 30 września 2014 r. zamknięty został Program 5 Plus, zgodnie z treścią § 28 Regulaminu Programu 5 Plus. Wszystkie zgromadzone do tego dnia Punkty zachowują swoją ważność i mogą być wykorzystane zgodnie z Regulaminem Programu 5 Plus w terminie 30 dni od dnia zakończenia Programu, tj. do dnia 30 października 2014 r. Po upływie tego terminu Punkty nie mogą być wykorzystane i zostaną anulowane. Instrukcje niezbędne do wymiany zgromadzonych punktów znajdą Państwo w FAQ.


Regulamin tutaj


Jednocześnie informujemy, iż dnia 13 maja br. uruchomiliśmy wraz z Cyfrowym Polsatem S.A. i Paszport Korzyści Sp. z o.o. nowy program – Paszport Korzyści. Paszport Korzyści to program lojalnościowy dający naszym klientom jeszcze więcej możliwości. Dzięki uczestnictwu w nim można zyskać nie tylko atrakcyjne promocje i oszczędności u jego organizatorów, tj. Polkomtel sp. z o.o., Cyfrowy Polsat S.A., Plus Bank S.A., ale także korzystne rabaty u Partnerów Programu, jak również bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne oraz zaproszenia do ulubionych programów telewizyjnych z anteny Telewizji Polsat, a nawet… rolę w serialu!


Paszport Korzyści, to:

  • Jeszcze lepsze warunki dla korzystających z Programu smartDOM.
  • Specjalne promocje na produkty i usługi Plusa, Cyfrowego Polsatu i Plus Banku.
  • Możliwość rabatowania usług, które klient posiada w Plusie, Cyfrowym Polsacie czy Plus Banku. (od września 2014 r.)
  • Wyjątkowe zniżki na produkty Partnerów programu.
  • Możliwość wskazania organizacji charytatywnej, której przekazywane będzie wsparcie finansowe.
  • Konkursy i loterie dla Uczestników Programu.
  • Możliwość udziału w wydarzeniach organizowanyc przez TV Polsat patrona medialnego Programu.

Dziękujemy za aktywne uczestnictwo w Programie 5 Plus i mamy nadzieję, że równie aktywnie będzie Państwo korzystali z Paszportu Korzyści, do czego serdecznie zachęcamy. Uczestnictwo w programie Paszport Korzyści wymaga indywidulanego przystąpienia zgodnie z Regulaminem Programu Paszport Korzyści.


Szczegóły Programu Paszport Korzyści oraz rejestracja dostępne są na stronie www.paszportkorzysci.pl